Broşür Dağıtımı

Bandırma Kurye

Broşür Dağıtımı

Bandırma Broşür Dağıtımı

DAİRE KAPI DAĞITIMI; Evlere yapılan dağıtımlar; Bina kapı önlerine ya da posta kutularına amatörce değil, girilen yapıların daire kapılarına dağıtılır. Dilerseniz broşürlerinizi ücretsiz olarak, kulplu/şeffaf poşetlerle poşetleyip daire kapı tokmaklarına asarak dağıtıyoruz. Girilen tüm apartmanların ve dağıtım yapılan tüm cadde ve sokak tabelalarının resimleri çekilir aynı gün klasörler halinde e-mail adresinize yollanır.


İŞYERİ-DÜKKAN DAĞITIMI;
İşyerlerine yapılan dağıtımlar; Broşürlerinizin içeriğine ve potansiyel müşterilerine uygun olarak, girilen her işyerine/dükkana 1'er adet dağıtılır. Girilen işyerlerinin içeriden/dışarıdan resimleri çekilir, çekilen resimler aynı gün, dağıtım süresince de günlük olarak e-mail adresinize klasörler halinde yollanır. İsteğe göre kartvizit toplanarak dağıtım yapılır. Belirli bir ya da birkaç sektöre ait işyerlerini de seçebilirsiniz.

YASAL BELEDİYE İZİN BELGESİ!;
Broşür dağıtımlarınızı; Ulaştırma Bakanlığı'ndan yetki belgeleri ve Ticaret Odası kayıtı olmayan amatör/kaçak firmalara dağıttırmanız halinde, dağıtım yaptırdığınız her ilçe için ayrı ayrı cezalara maruz kalırsınız! Resmi firmalarla çalıştığınızda bu prosedürlerle uğraşmaz ve Beld. izini için ekstra ücret ödemezsiniz! *Ayrıca; Broşürleriniz profesyonel olarak dağıtılmış olur!

BROŞÜR DAĞITIMINDA SÜREÇ;
Broşürlerinizin; Adeti, Ebatı, Sayfa sayısı ve Dağıtım şekline göre e-mail adresinize 3-4 dakika içinde detaylı bir fiyat teklifi yollanır. Teklifi onaylayıp aradığınızda; adres bilgileriniz alınır ve adresinize gelen iş alım ekibimizle karşılıklı bir anlaşma belgesi doldurulur. Aynı gün broşürlerinizin gerekli organizasyonu, var ise poşetleme işlemleri yapılır ve ertesi sabah 08.30'da ya da belirttiğiniz tarih boyunca dağıtıma başlanır.

BROŞÜR DAĞITIM BÖLGELERİMİZ;
Balıkesir Geneli Tüm İlçeler ve Biga - Karacabey