Yurtiçi Kurye TESLİMATI

YURTİÇİ Kurye Taşımacılığı

Ürününüzün taşınması ve kargolanması için tercih edilen en iyi ve en garantili yollardan birisi olan arabalı kurye, ürününüzü en hızlı ve güvenli olarak taşıyarak iletmek arzu ettiğiniz adrese günlük göndermektedir. Oto kurye ile büyük paketlerinizi, acil ürünlerinizi veya bir eşyanızı hızlı ve güvenli bir biçimde teslim edebilir, adrese gönderebilirsiniz. Bandırma Kurye ile yolcu taşımacılığıda yapılmaktadır. Siz yada bir yakınınızı en hızlı ve güvenilir şekilde istediğiniz yere götürebiliriz.

  • HIZLI TESLİMAT

    Kurye hizmetinde yağmur, kar, sıcak, soğuk demeden her şartta müşteri memnuniyeti için çalışır.

  • GÜVENLİ HİZMET

    Kurye Sektöründe sektörün gelişimi için çalışır, yenilikleri yakından takip eder müşterilerine sunar.

GİDİŞ DÖNÜŞ KURYE HİZMETİ

En çok tercih edilen kurye hizmet türlerimizden biri olan gidiş dönüş kurye hizmetimiz sayesinde haftanın tüm günlerinde ürünlerinizin teslimatını sağlayabilirsiniz. Gidiş dönüş kurye hizmetimiz sayesinde ürünlerinizi daha erken zamanlı karşı tarafa gönderebilirsiniz.

Gece Kurye HİZMETİ

Akşam mesai bitiminden sonra işiniz olsa bile bizler 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Hizmetimizden yararlanmak için +90 546 895 90 71 veya +90 532 355 69 06 numaralı telefonlarımızı arayabilir ve gece kurye hizmeti hakkında bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yaya Kurye

Yaya Kurye hizmetine sıklıkla rast gelebiliriz. Kurye firmalarının veya toplu dağıtım firmalarının hemen hemen her bölgede Yaya Kuryesi bulunmaktadır. Bu hizmet son zamanlarda daha da yoğunlaşmıştır. İnsanların aldıkları kredi kartları, davetiyeler, kapıda tahsilatlı ürünler vb. gibi gönderiler Yaya Kuryeler tarafından dağıtılır.